حواشی سخنرانی روحانی در حرم امام(ره)

 

سخنرانی امشب روحانی در حرم امام(ره) با حواشی بسیاری برگزار شد که در نوع خود کم نظیر بوده است. از عملکرد ضعیف دولت در سطح بین المللی و همچنین داخلی کشور، قابل پیش بینی بود که اعتراض هایی در برابر سخنرانی حسن روحانی در حرم امام(ره) شکل خواهد گرفت. تجربه ی برهم خوردن سخنرانی حسن خمینی در بحبوحه ی فتنه ۸۸، باعث شد تا تیم دولت جهت برخورد با اقدامات مشابه، چند صف از هواداران خود را در جلوی جایگاه ساماندهی کنند.


با حضور روحانی به جایگاه، شعار "این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده" در صحن طنین انداز شد. پس از چندی، شعار "خامنه ای زنده باد، روحانی پاینده باد" از دو، سه صف ابتدایی آغاز شد. ناگهان به صورت از پیش حساب شده، این شعار به "راه امام زنده باد، روحانی پاینده باد" تغییر پیدا کرد؛ آقای روحانی در این لحظه با مکثی تامل برانگیز، زمینه را برای این شعار مساعد نموند که این اقدام واکنش ملت انقلابی را در پی داشت که منجر به طنین انداز شدن مجدد شعار "این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده" و "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند" در کل صحن گردید.


در اثنای سخنرانی، حضار از جای خود برخواسته و شعار "مرگ بر منافق" و "خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست" را سر دادند. روحانی ابتدا سعی کرد با افزایش تن صدای خود مانع شنیده شدن صدای جمعیت شود که با شور عجیب حضار، از این امر ناتوان ماند.

 

 

حجم : ۲۵ مگابایت

 

 

راه امام خمینی پاینده باد /  رهبر ما خامنه ای زنده باد

 

منفیمثبت ( +75 مثبت , 93 رای)

Loading ... Loading ...