محمدرضا خاتمی از فعالین فتنه ۸۸ اخیرا در اظهارت خود در مصاحبه با روزنامه تندرواصلاح طلب اعتماد به جای عذرخواهی از مردم و نظام با موضعی طلب کارانه مدعی شده که جریان اصلاحات از طلب خود در سال ۸۸ از نظام گذشت کرده است. او که از فعالین فتنه بوده و به همراه برادرش  محمد خاتمی نقش مهمی را در جریان به آشوب کشاندن کشور داشته با فراری روبه جلو ادعا می کند که این جریان در دولت جدید سهم خواهی نمی کند اما بررسی رسانه های اصلاح طلب  غیر از این را ثابت می کند. رافت و گذشت نظام نسبت برخی از فتنه گران آنقدر آن ها را گستاخ کرده است که بعد از گذشت بیش از ۴ سال از فتنه ۸۸ نه تنها عذرخواهی و اظهار ندامت نمی کنند، نسبت به نظام و مردم طلب کار هم شده اند. 

 

حضور محمدرضا خاتمی در آشوب های خیابانی

 

 

آشوب های خیابانی ۶ دی و حمایت از خاتمی

۳٫۴۷ مگابایت

دانلود کلیپ تصویری

[ با لینک مستقیم ]

 

 

 

یادآوری : 

کلیپ تصویری محمد خاتمی که خواستار برگزاری همه پرسی توسط مرجع بی طرف مجمع تشخیص مصلح نظام می شود. بیژن نوباوه نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس نیز، با اشاره به ادعای خاتمی و مجمع روحانیون مبنی بر برگزار کردن رفراندوم در کشور گفت: ادعای خاتمی و هم‌کیشانش در برگزاری رفراندوم و نیز بحرانی جلوه دادن شرایط کشور به دلیل ناکامی و شکست سنگین آنان در انتخابات است. وی افزود: طرح برگزاری رفراندوم یقینا بی‌احترامی به همه ملت ایران است؛ بخصوص ۴۰ میلیون نفری که پای صندوق‌های رای حاضر شده‌اند و ۲۴ و نیم میلیون نفری که آقای احمدی‌نژاد را به عنوان رئیس‌جمهور منتخب خود برگزیدند. نوباوه طرح برگزاری رفراندوم از سوی خاتمی و مجمع روحانیون را امری غیرقانونی، غیرمنطقی و غیر اصولی دانست وبا اشاره به اینکه این ادعا همسو با خواست بیگانگان و دشمنان انقلاب اسلامی مطرح شده است اضافه کرد: خاتمی در حالی مدعی برگزاری رفراندوم است که همه پرسی ملت ایران را در حماسه ۲۲ خرداد که موجب طرد جریان اصلاحات شد نمی‌بیند. نوباوه با اشاره به اقدامات غیرقانونی و قانون‌گریزانه موسوی و خاتمی که منجر به بروز اغتشاشاتی در کشور شد، خاطرنشان کرد: آن دسته از گروه‌ها و افرادی که نتیجه انتخابات آزاد ملت ایران را نپذیرفتند و هیچگونه دلیل و مدرکی برای ادعاهای پوشالی خود ندارند، چطور می‌خواهند نتیجه رفراندومی را بپذیرند که یقیناً نتیجه آن شکست قطعی آنان است.


 

دانلود [ لینک مستقیم ]

 

 

پی نوشت : 

تصویر زیر یکی از تصاویر اعجاب انگیز فتنه ۸۸ است. مجید توکلی لیدر جریان افراطی ضدانقلاب در دانشگاه امیرکبیر بود. توکلی که در روز ۱۶ آذر سخنرانی اهانت‌آمیزی در دانشگاه امیرکبیر انجام داده بود، زمانی که با مانتو، مقنعه و چادر از این دانشگاه خارج می‌شد، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. علیرضا نوری‌زاده، از فعالان ضدانقلاب، هم در شبکه تلویزیونی تجزیه‌طلبان کرد در این‌باره گفت: این عکس با فتوشاپ مونتاژ شده بود و اگر هم واقعی باشد، اشکالی ندارد. پوشیدن لباس زنانه برای یک مرد عیب نیست، زیرا همه می‌دانند که مجید توکلی سمبل مبارزات دانشجویان است‏!