تقدیم به مدافعان حقوق بشر..

 

این کلیپ صحنه ی اعدام هولناک یک زن اندونزیایی با شمشیر است که دولت عربستان هرگونه اطلاع‌رسانی را درباره آن ممنوع و خلاف مصالح کشور اعلام کرده است. تا قرن بیستم،گردن‌زنی به طور گسترده‌ای در قاره اروپا و آسیا رواج داشت، اما امروز تنها در کشور عربستان سعودی مرسوم است.

 

به راستی مدعیان حقوق بشر چرا در این موارد دم نمی زنند؟ چرا در این مورد و موارد مشابه بیانیه ای صادر نمی شود؟ برای کسی سوال پیش نیامده است که چرا در دیدار اخیر اوباما و ملک عبدالله(پادشاه عربستان) نگرانی های حقوق بشری جایی نداشته است؟ تفاوت ایران با سایر کشورها در چیست که آماج بهانه های حقوق بشری قرار می گیرد؟ آیا برای مسئولین دیپلماسی کشورما تا بحال چنین سوالی پیش نیامده است؟ انتظار ما این است دستگاه دیپلماسی دولت تدبیر و امید، در برخورد با دوستان و دشمنان، رفتار خود را با این آیه ی شریفه تنظیم نماید: أَشِدَّاء عَلَى الْکُفَّارِ رُحَمَاء بَیْنَهُمْ . آیا هنوز فرصت آن نرسیده است تا دریابیم "حقوق بشر" چیزی نیست جز ابزار استعمار نوین؟!

 

 

این فیلم برای بیماران قلبی، کودکان و کهنسالان مناسب نیست.

 

 

 

 

2.34 مگابایت
دانلود کلیپ تصویری
[لینک مستقیم]

 

 

 

به جنت می گریزد از درت! یا رب شعورش بین..

 

منفیمثبت ( +81 مثبت , 115 رای)

Loading ... Loading ...

 

 

 

پیشنهاد:

- اگر حجت الاسلام جهانشاهی جرمی را مرتکب نشده چرا حدود بیست و دو روز را در زندان گذرانده و اگر مرتکب جرمی گردیده علت آزادی ایشان بدون هیچ قید و وثیقه ای چیست؟