سیر تحول حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی

آیا جدیدالاسلام ها با ماهواره مخالفند یا هاشمی اسلامش جدید شده است؟

 

کلیپ زیر به این سوال پاسخ خواهد داد!

 

 

22.4 مگابایت

 

 

کسی چه می‌داند.. شاید سوره ی "یاسین" همان "یاحسین" است که بی سر شد..
[علامه طباطبایی]

 

منفیمثبت ( +33 مثبت , 37 رای)

Loading ... Loading ...

 

 

 

پینوشت:


در شرایطی که سایت هاشمی رفسنجانی، به هر بهانه ای نیروهای ارزشی و انقلابی را به نام ذوب در ولایت مورد تمسخر قرار می دهد(+)؛ خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هاشمی در حاشیه افطاری اصحاب فرهنگ و رسانه با رئیس مجمع نوشت:

"حرف های آقای هاشمی بسیار صریح است. آنقدر صریح که واگویه کردنش هم دشوار به نظر می رسد. هاشمی مدت هاست مقابله خود را با "جدید الاسلام ها"در هر شکل و جایگاهی علنی کرده. صراحت نامه آیت الله تازه در آغاز راه است. شاید از همین رو باشد که هاشمی حرف آخرش را با یک جمله معنادار تمام می کند که: من خودم هم اینجا سانسور می شوم!

آقای هاشمی هنوز نیامده­. بازار بحث ها داغ داغ است. یکی دارد راجع به جدید­الاسلام ­ها حرف می­ زند. نزدیک تر می­ شوم. حرف های جالبی می­ زند. می­ گوید ای کاش هاشمی ردای اجتهاد می پوشید، خودش نمی­ خواهد وگرنه غوغایی می­ کرد در فقاهت(!!!). رخت زمان و مکان از تن آیات قرآن می­ کند و انقلابی بپا می کرد در احکام فقهی.(!!!) امروز هم اگر از جدید­الاسلام­ ها می گوید، تلنگری می زند بر ذهن منجمد برخی ها. که دین سهله از یاد نبرند. از یاد نبرند که اسلامی که آغازش با قلم بوده، پایانش با بهشت زوری نمی شود!" +

 

ما ذوب در ولایتیم.. ما ولایت نور را پذیرفته ایم و با تمام جان باور داریم که والذین کفروا اولیائهم الطاغوت.. آنان که معنای ولایت را نمی دانند در کار ما سخت درمانده اند..